Warsztaty z artroskopii stawu skokowego

2018-2-05

 

Instytut Ochrony Zdrowia wraz z Berlin-Chemie zapraszają na warsztaty praktyczne na ludzkich preparatach nieutrwalonych. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zgłębić tematykę z zakresu artroskopii i chirurgii stawu skokowego z wykorzystaniem rekomendowanych technik i z zastosowaniem odpowiednich implantów, o różnym stopniu trudności.

 

Warsztaty odbędą się w dniach: 9-10 lutego (poziom podstawowy) i 16-17 lutego br. (poziom zaawansowany).

 

Kierownikiem naukowym spotkania naukowego dla obu grup szkoleniowych jest wybitny Ekspert z zakresu ortopedii i traumatologii Pan Dr Robert Śmigielski.

 

Kurs jest adresowany do chirurgów ortopedów początkujących i średnio zaawansowanych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie leczenia uszkodzeń chrzęstnych stawów kończyny dolnej. Program kursu obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, w tym 3 godz. ćwiczeń na nieutrwalonych preparatach stopa (cadaver lab).
 

Wysoki standard oraz wyposażenie sali warsztatowej sprawiają, że ćwiczenia odbywają się w warunkach maksymalnie zbliżonych do warunków sali operacyjnej. Preparaty wykorzystywane w ośrodku pochodzą od licencjonowanych dostawców posiadających certyfikat FDA, są testowane pod kątem wirusologicznym i nie wykazują aktywności biologicznej.  Wysoka jakość preparatów nieutrwalonych świeżo mrożonych zapewnia odpowiedni komfort szkolenia oraz nie powoduje ograniczeń w stosowaniu różnorodnych technik operacyjnych.

 

 

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat z punktami edukacyjnymi.

Please reload

Wyróżnione posty

Depresja – choroba o różnych obliczach „Nie obawiaj się mówić o tym, co czujesz. Pozwól sobie pomóc.”

July 3, 2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
MAPA STRONY
KONTAKT:

Fundacja Instytut Ochrony Zdrowia 

ul. Filtrowa 70 lok. 5,
02-057 Warszawa

KRS 0000415007
NIP 701-033-76-38

ZNAJDŹ NAS:
  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon

© powołane do życia przez Aga Czarnecka