Szczyt Zdrowie 2018 - Rola kapitału ludzkiego jako podstawy rozwoju społeczno-ekonomicznego państwa

2018-6-07

 

 

Instytut Ochrony Zdrowia wraz z Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego - PZH mają zaszczyt zaprosić na VI. edycję kongresu Szczyt Zdrowie. Tegoroczny kongres odbywa się pod hasłem: Ekonomia, gospodarka, zdrowie – rola kapitału ludzkiego jako podstawy rozwoju społeczno-ekonomicznego państwa. Patronat honorowy nad wydarzeniem przyznał Minister Zdrowia. Podczas kongresu eksperci będą dyskutować m.in. o kierunku innowacji w służbie ochrony zdrowia, a także na temat współpracy sektora publicznego i prywatnego. Wszystko po to, aby wypracować strategię skutecznego leczenia Polaków i zabezpieczyć rozwój gospodarczy Polski.

 

Kongres Szczyt Zdrowie tworzy płaszczyznę dialogu i komunikacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami systemu ochrony zdrowia. W takiej formule łatwiej jest rozmawiać o problemach. Wszystkie dyskusje będą oparte o doświadczenia zarówno pacjentów, lekarzy, jak i osób zarządzających w służbie zdrowia – dr hab. Mariusz Gujski, Instytut Ochrony Zdrowia.

 

W wydarzeniu wezmą udział wysokiej rangi menadżerowie, politycy, urzędnicy, przedstawiciele sektora publicznego, świata biznesu oraz organizacji pozarządowych. Wśród najważniejszych tematów poruszanych przez uczestników Kongresu będą m.in. miejsce zdrowia w innowacyjnej gospodarce państwa, znaczenie modeli epidemiologicznych i ekonomicznych w procesie podejmowania decyzji, innowacje w zdrowiu, a także sektor prywatny, sektor publiczny – miejsce i znaczenie w nowoczesnym systemie ochrony zdrowia. Rozmowy dotyczyć będą także wpływu kapitału ludzkiego na rozwój społeczno-ekonomiczny państwa.

 

 Ochrona zdrowia jest priorytetem dla obywateli niezależnie od wszelkich różnic społecznych, kulturowych czy ekonomicznych. Jest to widoczne zarówno w strukturze wydatków publicznych,
jak i prywatnych. Dbałość o psychiczne i fizyczne zdrowie Polaków to inwestycja, która szybko się zwraca
–  Grzegorz Juszczyk, dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

 

Szczyt Zdrowie 2018 odbędzie się 20 czerwca w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego – PZH przy ul. Chocimskiej 24 w Warszawie. Aby wziąć udział w Kongresie należy się zarejestrować
na stronie www.szczytzdrowie.pl lub pod nr tel. 530 333 834. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Please reload

Wyróżnione posty

Depresja – choroba o różnych obliczach „Nie obawiaj się mówić o tym, co czujesz. Pozwól sobie pomóc.”

July 3, 2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
MAPA STRONY
KONTAKT:

Fundacja Instytut Ochrony Zdrowia 

ul. Filtrowa 70 lok. 5,
02-057 Warszawa

KRS 0000415007
NIP 701-033-76-38

ZNAJDŹ NAS:
  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon

© powołane do życia przez Aga Czarnecka