Konferencja na temat stwardnienia rozsianego / Lublin

2017-12-04

Od kilku lat Instytut Ochrony Zdrowia razem z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego oraz lokalnymi oddziałami Towarzystwa organizuje regionalne debaty na temat stwardnienia rozsianego. Podczas tych spotkań eksperci wraz z pacjentami dyskutują o aktualnej sytuacji pacjentów w regionie i w Polsce, o możliwościach leczenia stwardnienia rozsianego oraz o tym, jak wygląda relacja pacjenta z lekarzem w kontekście wyboru terapii.

 

Konferencja  „Kompleksowa opieka medyczna nad pacjentami chorymi na stwardnienie rozsiane ‒ wytyczne postępowania” odbędzie się 12 grudnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Artura Grottgera 2 w Lublinie. Będzie to okazja do debaty i wypracowania kompleksowej strategii opieki terapeutycznej nad chorymi z SM w województwie lubelskim.

 

Wśród gości konferencji znaleźli się m.in. prof. Konrad Rejdak, Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurologii i Prezes Elekt Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Karol Tarkowski, Dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, Tomasz Połeć, członek Rady Głównej Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oraz Malina Wieczorek, Prezes Fundacji SM – walcz o siebie. Nie zabraknie również samych pacjentów.

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

Depresja – choroba o różnych obliczach „Nie obawiaj się mówić o tym, co czujesz. Pozwól sobie pomóc.”

July 3, 2020

1/10
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
MAPA STRONY
KONTAKT:

Fundacja Instytut Ochrony Zdrowia 

ul. Filtrowa 70 lok. 5,
02-057 Warszawa

KRS 0000415007
NIP 701-033-76-38

ZNAJDŹ NAS:
  • Black Facebook Icon
  • Black LinkedIn Icon

© powołane do życia przez Aga Czarnecka