top of page

Zapalenie zatok przynosowych - cykl konferencji w ramach Akademii Edukacyjnej


Akademia Edukacyjna Instytutu Ochrony Zdrowia ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w cyklu regionalnych konferencji z zakresu rozpoznawania i leczenia zapalenia zatok przynosowych. Warsztaty są skierowane do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej, lekarzy rodzinnych oraz specjalistów laryngologów i farmaceutów.

Zapalenie zatok - jest to problem, który dotyczy coraz większej części społeczeństwa - pacjent z pierwszymi objawami trafia zazwyczaj do gabinetu lekarza POZ. Bardzo ważna jest prawidłowa diagnoza i podjęcie odpowiedniego leczenia aby uniknąć groźnych dla zdrowia powikłań.

Jak skutecznie leczyć to schorzenie? Jaką rolę w leczeniu i rozpoznawaniu zapalenia zatok przynosowych spełnia lekarz rodzinny? Jak stosować racjonalną i bezpieczną farmakoterapie? Jakie są wytyczne postępowania w terapii wg europejskich standardów? Na te i inne pytania odpowiedzą znamienici eksperci: Prof. dr hab. med. Dariusz Jurkiewicz - specjalista otolaryngolog, alergolog, Kierownik Kliniki Otolaryngologicznej WIM w Warszawie oraz dr n. med. Jarosław Woroń – specjalista farmakologii klinicznej z Zakładu Farmakologii Klinicznej Katedry Farmakologii Collegium Medicum UJ

Unikalne warsztaty „ Zapalenie zatok przynosowych, rozpoznawanie i leczenie w praktyce lekarza POZ i specjalisty”- odbędą się w 4 miastach:

  • Warszawa - 25 października

  • Wrocław - 8 listopada

  • Kraków - 29 listopada

  • Katowice - 6 grudnia

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Już dziś zapraszamy do udziału i rejestracji na stronie: http://akademiaioz.edu.pl/

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page