top of page

Warsztaty z artroskopii stawu skokowego

Instytut Ochrony Zdrowia wraz z Berlin-Chemie zapraszają na warsztaty praktyczne na ludzkich preparatach nieutrwalonych. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zgłębić tematykę z zakresu artroskopii i chirurgii stawu skokowego z wykorzystaniem rekomendowanych technik i z zastosowaniem odpowiednich implantów, o różnym stopniu trudności.

Warsztaty odbędą się w dniach: 9-10 lutego (poziom podstawowy) i 16-17 lutego br. (poziom zaawansowany).

Kierownikiem naukowym spotkania naukowego dla obu grup szkoleniowych jest wybitny Ekspert z zakresu ortopedii i traumatologii Pan Dr Robert Śmigielski.

Kurs jest adresowany do chirurgów ortopedów początkujących i średnio zaawansowanych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie leczenia uszkodzeń chrzęstnych stawów kończyny dolnej. Program kursu obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, w tym 3 godz. ćwiczeń na nieutrwalonych preparatach stopa (cadaver lab).

Wysoki standard oraz wyposażenie sali warsztatowej sprawiają, że ćwiczenia odbywają się w warunkach maksymalnie zbliżonych do warunków sali operacyjnej. Preparaty wykorzystywane w ośrodku pochodzą od licencjonowanych dostawców posiadających certyfikat FDA, są testowane pod kątem wirusologicznym i nie wykazują aktywności biologicznej. Wysoka jakość preparatów nieutrwalonych świeżo mrożonych zapewnia odpowiedni komfort szkolenia oraz nie powoduje ograniczeń w stosowaniu różnorodnych technik operacyjnych.

Każdy uczestnik warsztatów otrzyma certyfikat z punktami edukacyjnymi.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page