top of page

Konferencja na temat stwardnienia rozsianego / Lublin

Od kilku lat Instytut Ochrony Zdrowia razem z Polskim Towarzystwem Stwardnienia Rozsianego oraz lokalnymi oddziałami Towarzystwa organizuje regionalne debaty na temat stwardnienia rozsianego. Podczas tych spotkań eksperci wraz z pacjentami dyskutują o aktualnej sytuacji pacjentów w regionie i w Polsce, o możliwościach leczenia stwardnienia rozsianego oraz o tym, jak wygląda relacja pacjenta z lekarzem w kontekście wyboru terapii.

Konferencja „Kompleksowa opieka medyczna nad pacjentami chorymi na stwardnienie rozsiane ‒ wytyczne postępowania” odbędzie się 12 grudnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przy ul. Artura Grottgera 2 w Lublinie. Będzie to okazja do debaty i wypracowania kompleksowej strategii opieki terapeutycznej nad chorymi z SM w województwie lubelskim.

Wśród gości konferencji znaleźli się m.in. prof. Konrad Rejdak, Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurologii i Prezes Elekt Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Karol Tarkowski, Dyrektor Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, Tomasz Połeć, członek Rady Głównej Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oraz Malina Wieczorek, Prezes Fundacji SM – walcz o siebie. Nie zabraknie również samych pacjentów.

SM_Lublin_Zaproszenie

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page